*-*زندگي*-* *-* ميگذره اما به سختي*-* تو را من چشم در راهم
پيش آگهی

تا حالا به این موضوع فکر کردید یا بهش برخورد کردید که کاری رو قبل از اینکه رخ بده درباره اش اطلاعاتی بصورت ناخدا گاه داشته باشید به این موقعیت فکر کنید 

در حالت عادی و سیلان و عمق و غور فکری معمول خود هستید اتفاقن چیزی به ذهن شما متبادر می شود که ممکن است حتمن هم با رشته افکار فعلی شما ارتباطی نداشته باشد مثلن یاد یکی از دوستانتان بیافتید بعد به خودتان بگویید خیلی وقته که ازش خبری ندارید دقایقی بعد یا روزی بعد زنگ تلفن به صدا در می آید و دوستتان پشت خط است بهش می گید خدا شاهده من همین الان یا دیروز بود که بهت فکر می کردم .

به نظر شما فکر لحظه پیش یا روز گذشته شما یک پیش آگهی بوده؟ یا یک تله پاتی ذهنی است؟

اگه می گید تله پاتی باید یادتون باشه که ممکنه شما دیروز فکر کنید. امروز دوستان یک موقعیتی براش پیش اومده که نیاز به اطلاعاتی داره که شما اونو در اختیار دارید بازم می گید تله پاتیه؟

من بارها این تجربه رو داشتم تلفن زنگ می خوره وای چه حلال زاده دیروز داشتم بهت فکر می کردم اونم می گه وا چه جالب من هم همینطور به فکرتم (چاخان می گه به ادامه توجه کنید) خوب چه خبر یادی از ما کردی  والا همینطوری دلم تنگ شده بود گفتم هم یه حالی از تو بپرسم و ...آخر سرش هم می گه راستی می خواستم شماره تلفن مثلن شهلا رو ازت بگیرم یا اینکه راستی فلان کتابت رو به من قرض میدی و ...

به یه موقعیت دیگه توجه کنید بازم تو عمق و غور ذهنی یه چیز بی ارتباط یادتون می افته مثلن یاد حرم امام رضا می افتید یا جاده شمال دو سه روز بعد برنامه سفر براتون پیش میاد  یا اینکه به یه بیماری فکر می کنید و ساعتی بعد از تلویزیون اطلاعات کاملی از اون بیماری دریافت می کنید به نظرتون اینا یک پیش آگهیه نا خداگاه نیست؟

یه وقتایی هم می گید خیلی وقته که زلزله نشده بعد از چند ساعت زلزله میاد به نظر شما اینا تصادفی به ذهن ما می رسه یا یه جور پیش آگهیه که ما اطلاعات کاملی از اون نداریم یا اصلن مورد توجهمون نیست.

لطفن به این سئوالایی که پرسیدم به دقت توجه کنید و به دقت پاسخ بدید این بحث یه بحث ادامه داره تو پستهای بعدیم هم به این مبحث خواهم پرداخت.

شنبه ۱٢ آبان ،۱۳۸٦ - مريم | لینک دائم | پيام هاي ديگران () | Add to Del.icio.us  digg this post  add to google bookmarks  add to technorati   add to shadows